Jak udostępnić zdjęcia ślubne na dysk google?

Jak udostępnić zdjęcia ślubne na dysk google?

Razem ze swoją długą połówką podjęliście decyzje o zawarciu związku małżeńskiego? Z pewnością zastanawiasz się jak to wszystko zaplanować, aby był to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.

Planowanie ślubu

Planowanie ślubu to nie lada wyzwanie. Dla wielu z nas jest to najważniejszy moment w życiu, więc staramy się zaplanować wszystko tak, aby przebiegł perfekcyjnie. Pary młode nawet z rocznym lub dwuletnim wyprzedzeniem muszą wybrać sale weselną, w innym przypadku terminy mogą być niedostępne. W grę wchodzi tutaj oczywiście konkretna lokalizacja, ale też i wielkość sali. Szczególnie w mniejszych miejscowościach, gdy planujemy większe wesele, na przykład na 250 osób – nie każda sala weselna pomieści tak dużą ilość osób. Z tego powodu wiele par młodych decyduje się na zorganizowanie imprezy ślubnej poza miejscem zamieszkania. 

Kolejnym z punktów, które należy zaplanować z wyprzedzeniem jest sam termin w kościele. Oprócz samej rezerwacji daty, będziesz uczestniczył również w naukach przedmałżeńskich, które też mogą potrwać kilka tygodni. 

Z ogromnym wyprzedzeniem należy również wybrać samochód, którym pojedziemy do ślubu. W tym przypadku dostępne terminy też potrafią być bardzo odległe. Pary młode decydują się zarówno na nowe, wysportowane samochody takie jak Porsche czy Audi r8, ale wybierają również samochody klasyczne takie jak Mercedes Pagoda czy Mercedes W123. 

Nie możesz również zapomnieć o transporcie na to niezwykle ważne wydarzenie. Jeżeli Twoi goście dojeżdżają z bardzo daleka, rozważ wynajem autokaru. W takiej sytuacji warto również przemyśleć wynajęcie dla nich pokoi hotelowych, aby nasi goście nie musieli się niczym martwić. 

Zespół muzyczny to jedna z tych decyzji, na którą poświęcamy bardzo dużo czasu. Każdej parze młodej zależy na tym, aby odnaleźć zespół który świetnie prowadzi imprezy, robi niewiele przerw, a także potrafi zadbać o przyśpiewki za stołami. Do wyboru mamy również oczywiście DJa, który również może poprowadzić naszą imprezę. Niezależnie od tego z której z tych opcji finalnie skorzystamy – musimy liczyć się z tym, że terminy również należy planować najlepiej z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. 

Przeczytaj również:  Ile kupić wina na wesele?

Kamerzysta i fotograf na wesele

Wszystkim nam zależy na pięknym, wspaniałym ślubie. Wspomnienia są niestety ulotne, w związku z czym decydujemy się na usługi profesjonalnego kamerzysty i fotografa. To właśnie ich zadaniem jest uwiecznienie imprezy i umożliwienie nam powrotu do tych pięknych wspomnień na każdym etapie życia. Oczywiście każdy z nas chciałby swoim dzieciom pokazać jak przebiegała ceremonia i zabawa weselna. Terminy u dobrych, renomowanych kamerzystów i fotografów powinny być planowane z co najmniej rocznym wyprzedzeniem, które i tak nie daje nam gwarancji zaklepania terminu. Jest to jeden z najważniejszych punktów planowania ślubu, więc powinniśmy mocno zastanowić się nad naszym wyborem. Nic tak nie irytuje jak zebranie rodziny w celu obejrzenia zdjęć i filmu weselnego – w momencie gdy wspomniane materiały są niskiej jakości, a wstawki video wyglądają jak sprzed 20 lat.

Przed podjęciem decyzji powinniśmy zweryfikować opinie o usługach takich firm, dostępne w Internecie. Możemy w tym celu wykorzystać wizytówkę google lub firmowy profil na Facebooku. Wielu fotografów i kamerzystów udostępnia również próbki swoich prac, które pomagają w podjęciu finalnej decyzji i umożliwiają wybór profesjonalistów pod kątem naszych preferencji wizualnych.

Zdjęcia ślubne, jak udostępnić plik na dysku google?

Bardzo często zdjęcia z naszego ślubu i wesela otrzymujemy na płycie bądź na pen-drive. Problem pojawia się wtedy, gdy chcemy przekazać te materiały rodzinie, gdzie robienie tego po kolei, przekazywanie od osoby do osoby mocno rozłożyłoby ten proces w czasie. Rozwiązanie, które może Ci w tym pomóc – to wykorzystanie dysku Google i udostępnienie materiałów całej swojej rodzinie. Wystarczy, że zalogujesz się w tym przypadku na swoje konto Google. Następnie wejdź w sekcje ZDJĘCIA. Gdy najedziesz na zdjęcie pojawia się checkbox. Kiedy zaznaczysz pierwszy z nich, uruchomi się widok wyboru wielu zdjęć. Masz tutaj możliwość tworzenia albumów. Gdy zakończysz przesyłanie – możesz wybrać przycisk udostępniania i wysłać wybrane zdjęcia poszczególnym osobom – wysyłając im link do podglądu zdjęć lub wpisując ich adres mailowy w sekcji UDOSTĘPNIJ. 

Przeczytaj również:  Ile kupić wódki na wesele?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat udostępniania plików na dysku Google, kliknij: https://pcpro.pl/jak-udostepnic-plik-na-dysku-google.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *