Niezbędne akcesoria i dodatki na słodki stół

Słodki stół to jedna z atrakcji, która staje się coraz popularniejsza na weselach. Jest to wielka uciecha dla fanów słodyczy. Daje możliwość skosztowania licznych tradycyjnych oraz nowoczesnych potraw, w których nie zabraknie cukru i innych dodatków. Jednak oprócz samych wypieków, warto zwrócić również szczególną uwagę na dekoracje, które sprawią, że całość będzie się cudowanie prezentować.

Słodki stół – akcesoria, dekoracje i inne dodatki

Słodki stół jest nowością na wielu weselach. Można tam znaleźć wszystko, co słodkie, nieco tuczące, ale przede wszystkim pyszne. Warto jednak zadbać o to, by w tym szczególnym dniu babeczki, ciasta oraz ciasteczka nie zostały bez szczególnych dekoracji, które podkreślą weselny, uroczysty charakter całej uroczystości. W tym celu warto postawić na papilotki na muffinki, które można znaleźć w dedykowanych sklepach w różnych barwach. Do wyboru są przede wszystkim lekkie kolory takie jak biel oraz róż. Można znaleźć także koronkowe dodatki. Jeśli mowa o słodkich wypiekach to znaleźć można też eleganckie dekoracje dla słodkiego stołu, które mają formę podłużną, która będzie wystawać z wypieku. Jest to propozycja, która pięknie będzie się prezentować na zdjęciach. Warto więc na nią postawić.

Słodki stół – co zrobić, by pięknie się prezentował?

Słodki stół – akcesoria, to atrakcja, która jest na pewno niesamowita dla najmłodszych. To właśnie oni często nie mogą się oprzeć czekoladą, cukierkom oraz innym specjalnością. Warto więc zadbać, by dzieci prócz łakoci miały też dostęp do innych atrakcji. Jedną z nich mogą być balony. Można je znaleźć w wersji typowo weselnej z dedykowanymi napisami. Warto wyróżnić słodki stół także w inny sposób na przykład z pomocą złotych dodatków, które będą widoczne z daleka, nieważne czy cała uroczystość będzie miała miejsce na świeżym powietrzu, czy też w pomieszczeniu zadaszonym.

Przeczytaj również:  Przenoszenie przez próg i inne weselne zwyczaje

Na weselu atrakcyjnym dodatkiem mogą być też pączki. Ten lubiany przez wszystkie dzieci wypiek może zyskać swoje miejsce. Warto wybrać drewniany stojak na donuty. Zmieści on aż 16 sztuk tego słodkiego wypieku. By każda słodka rzecz na słodkim stole miała swoje miejsce, warto postawić na podstawki drewniane, które są idealna pod każdy rodzaj ciasta. Mają one dużą średnicę, która przełoży się na możliwość rozłożenia wypieków w wygodny sposób. Drewniane można znaleźć również mniejsze podstawki, które posłużą do ustawiania imiennych bilecików na słodkim stole dla gości weselnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *