Jak udekorować salę weselną – najnowsze trendy

Jak udekorować salę weselną – najnowsze trendy

Piękna oprawa wesela sprawia, że wygląda ono bajkowo i elegancko. Szczególne znacznie ma tutaj dekoracja sali weselnej. Wszystko powinno być harmonijne, estetyczne i stosowane do okazji. Obecnie stawia się na wysokiej jakości materiały oraz na modną kolorystykę. Mimo iż trendy weselne stale się zmieniają — niektóre cechy dekoracji weselnych pozostają niezmienne.

Jak udekorować stoły na sali weselnej?

Dekoracja stołów, przy których siedzą państwo młodzi oraz goście jest bardzo ważna. Elementy ozdobne powinny być stonowane, efektywne, ale nie mogą przeszkadzać gościom. Dużą popularnością cieszą się szklane dekoracje weselne. Mogą to być słoiki z naturalnymi ozdobami, świece lub kwiaty. Szkło jest ponadczasowe i eleganckie, pasuje do każdej okazji i można łączyć je z przeróżnymi materiałami. Wszystkie elementy dekoracyjne powinny być wykonane w podobnym stylu — chodzi tutaj nie tylko o materiały, ale też o kolorystykę. Ozdabiając salę weselną, warto stosować te same kolory, które wchodzą w skład ozdób pojazdu nowożeńców oraz dobrze komponują się z bukietem kwiatów pani młodej. Naturalne dekoracje weselne zyskują uznanie w hotelach, ale też w pensjonatach i w restauracjach. Pięknie prezentują się żywe kwiaty w szklanych słojach lub wazonach.

Przyjęcie w plenerze — jak je udekorować?

Wesele organizowane w plenerze to wydarzenie, na które decyduje się coraz więcej osób. Otoczenie zieleni tworzy niepowtarzalny klimat. Przy wyborze dekoracji, warto stawiać na oryginalne rozwiązania, które będą nie tylko pięknie wyglądać, ale też będą bardzo dobrze komponować się z otoczeniem. Sprawdzone i wyjątkowe dekoracje weselne na przyjęcie w plenerze to z pewnością papierowe lampiony w różnych kolorach oraz duże balony nadmuchane helem. Lampiony w różnych kolorach są bardzo lekkie, dlatego nie obciążają konstrukcji namiotów weselnych. Wyglądają atrakcyjne w ciągu dnia oraz nocą. Ogród, w którym odbywa się uroczystość, często ozdabia się szklanymi bombkami, w których znajdują się rośliny lub świece.

Przeczytaj również:  Ile osób zaprosić na wesele?

Weselne dekoracje ścian

Ściany w salach weselnych powinny zostać odpowiednio przystrojone. Obecnie modnym rozwiązaniem są dedykowane napisy zrobione w drewnie. Drewniane zawieszki wspaniale wyglądają na ścianę w sąsiedztwie stołu pary młodej. To też wyjątkowa pamiątka tego dnia. Równie popularną dekoracją weselną są ozdobne zawieszki z motywem kwiatowym. Naturalne, suszone kwiaty wyglądają elegancko i z pewnością zapadną w pamięć. Roślinność tworzy romantyczny klimat i bardzo dobrze wygląda na weselnych, pamiątkowych zdjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *