Medal ślubny – unikatowa pamiątka zawarcia ślubu

Medal ślubny – unikatowa pamiątka zawarcia ślubu

Zawarcie związku małżeńskiego to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary młodej, poprzedzone wielomiesięcznymi przygotowaniami. Dzień zaślubin wymaga wyjątkowej oprawy, dzięki której wszystko wygląda tak, jak młodzi sobie wymarzą. Warto jednak zadbać nie tylko o kwestie wizualne, ale także o pamiątki ślubne, które będą towarzyszyć młodym małżonkom przez całe życie. Ciekawym rozwiązaniem są medale odlewane na zamówienie, które zostaną zaprojektowane przez parę młodą.

Pamiątki ślubne – które z nich warto posiadać?

Obecnie pary młode mają do wyboru wiele rodzajów pamiątek ślubnych, przy czym zdecydowana większość decyduje się na zatrudnienie fotografa lub kamerzysty, którzy uwiecznią dla nich ten wspaniały dzień. Nie ulega wątpliwości, że oprawione zdjęcia ślubne pięknie prezentują się w mieszkaniu państwa młodych, którzy mogą sentymentalnie powracać do tego wyjątkowego dnia w każdym momencie. Niektóre panny młode decydują się zasuszyć kwiaty ze swojego bukietu ślubnego, panowie zaś chętnie przechowują w szafkach butonierki. Ciekawą pamiątką będą także medale weselne, które można zaprojektować według własnego pomysłu. Nietuzinkowe akcesorium zawsze będzie nam przypominać o dniu, w którym wstąpiliśmy w związek małżeński.

Czym charakteryzują się medale na zamówienie?

Medale na zamówienie od MCC Medale to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości, którą zapewnia kultywowanie ponad 400-letniej, polskiej sztuki odlewniczej. Każdy medal przygotowywany jest indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Mogą oni dostarczyć własny projekt krążka, lecz w przypadku braku pomysłu darmowy projekt wykona dla nich doświadczony grafik, oczywiście biorąc pod uwagę wszelkie wytyczne i wskazówki. Medale na zamówienie charakteryzuje niezwykła dbałość o detale, a także wysokiej jakości kruszce, dzięki którym stanowią one trwałą pamiątkę na długie lata. W razie potrzeby medale można także uszlachetnić złotem bądź srebrem, w zależności od preferencji klientów.

Przeczytaj również:  Ile kupić napojów na wesele?

Medale nie tylko dla pary młodej

Medale ślubne stanowią doskonałą, unikalną pamiątkę dla każdej pary młodej. Niemniej jednak można je zamówić także z myślą o najbliższych nam osobach. Najczęściej medal wręczany jest rodzicom państwo młodych, w ramach podziękowań. W polskiej tradycji przyjęło się wyróżnianie rodziców kwiatami, bądź różnego typu prezentami, które w symboliczny sposób mają wyrażać wdzięczność za dar życia i wychowanie. Medale ślubne dla rodziców będą stanowiły pamiątkę na całe życie, która zawsze będzie im przypominać o ukochanych dzieciach. Możemy je wręczyć także świadkom, bądź innym osobom, które przyczyniły się do uświetnienia dnia zaślubin. Co istotne, istnieje możliwość dostarczenia kilku projektów medali, w zależności od tego, kto ma zostać nimi obdarowany. Ponadto, każdy krążek zostanie pięknie opakowany w eleganckie pudełko, dzięki czemu nie musimy martwić się o jego wizualną oprawę. Pary młode, które jeszcze nie wybrały idealnej pamiątki dnia ślubu, a także prezentów dla bliskich, mogą rozważyć zamówienie unikatowych, trwałych medali. 

Sprawdź ofertę polskiego producenta medali – MCC Medale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *